Ogłoszenie z dnia 28-09-2023

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu poszukuje kandydata na stanowisko:

  • Specjalista ds. organizacji i komunikacji

Szpital to najstarszy oraz najdłużej działający szpital psychiatryczny w Polsce. Zatrudnia ponad 500 pracowników, w tym lekarzy, pielęgniarki, psychologów, opiekunów medycznych, terapeutów i ratowników medycznych. Obecnie szpital dysponuje oddziałami leczenia stacjonarnego oraz Centrum Zdrowia Psychicznego z kilkoma lokalizacjami punktów.

Informacje dotyczące ww. stanowiska:

Wymagania:

  • znajomość środowiska mediów społecznościowych,
  • „lekkie pióro”, poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • umiejętność tworzenia angażujących treści wpisujących się w nadrzędne założenia polityki -  komunikacji Szpitala,
  • kreatywność, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • komunikatywność, empatia, wysoka kultura osobista,
  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • ponadprzeciętna łatwość w organizacji pracy
  • samodzielność i branie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Mile widziane:

  • wykształcenie w kierunku komunikacja, relacje z mediami, marketing, zarządzanie, polonistyka, stosunki międzyludzkie;
  • doświadczenia w zakresie marketingu i komunikacji.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie komunikacji zewnętrznej oraz promocja marki Szpitala: analiza celów i potrzeb biznesowych; opracowywanie materiałów promocyjnych; zarządzenie stroną internetową Szpitala oraz kanałami social-media; kontakt z mediami, w celu promowania m.in. naszych osiągnięć, prac naukowych oraz lekarzy; organizacja eventów, konferencji.
  • tworzenie pism administracyjnych,
  • wparcie organizacyjne w zakresie obsługi spotkań i wydarzeń szpitalnych,
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne innych Działów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, zapewnienie bieżącej obsługi, ewidencjonowanie korespondencji tradycyjnej i mailowej,
  • ewidencjonowanie umów, udział w nadzorowaniu ich obiegu,
  • współpraca z Urzędami, Firmami i Instytucjami,
  • udział w przygotowaniu strategii oraz planów rocznych w zakresie komunikacji.
  • tworzenie wizerunku Szpitala w otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym,
  • tworzenie treści do publikacji online i offline,
  • współpraca ze wszystkimi Działami i Partnerami Szpitala w celu stworzenia efektywnej polityki komunikacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach.
  • miejsce pracy, w którym Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem.
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym świąteczne i wakacyjne.
  • zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.
  • pracę w jednym z największych i najprężniej rozwijającym się Szpitalu w Polsce.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny;
  • Dyplom ukończonych studiów lub szkoły średniej;
  • Kopie innych dokumentów, potwierdzających dodatkowe kwalifikacje bądź umiejętności;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • Oświadczenie o niekaralności.

Termin:

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie ofert w sekretariacie Szpitala do dnia 11.10.2023 r. lub pocztą na adres: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu  86-100  ul. Sądowa 18.
W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.
O ważności aplikacji decyduje data stempla pocztowego.
Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.