Ogłoszenie z dnia 13-11-2023

Główny Specjalista ds. Kadr

w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Płac

Wymagane kwalifikacje :

• Wykształcenie wyższe: prawnicze, ekonomiczne , zarządzanie kadrami z doświadczeniem pracy w dziale personalnym pow. 350 osób.

Przykładowy zakres czynności:

• Znajomość ogólnych wiadomości i zagadnień związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, naliczaniem wynagrodzeń z umowy o pracę, z umowy zlecenia o dzieło, Sporządzanie i prowadzenie rejestru umów kontraktowych, sporządzanie planów pracy.

• Dobra znajomość obsługi komputera ( OpenOffice, Microsoft, Excel, PowerPoint), mile widziana znajomość obsługi programów: ENOVA, SZOI, SMK, SIR.

• Umiejętność sporządzania sprawozdań do GUS, Ministerstwa Zdrowia.

• Znajomość prowadzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i Mieszkaniowych.

• Prowadzenie korespondencji z Instytucjami Zewnętrznymi.

• Sporządzanie oraz aktualizacja istniejących procedur i regulaminów kadrowych.

• Sporządzanie dokumentów do ZUS na potrzeby emerytur i rent, świadczeń

rehabilitacyjnych .

Umiejętności

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, terminowość, komunikatywność, zaangażowanie.

• Umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych pod presją czasu.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• CV i list motywacyjny.

• Dyplom ukończonych studiów wyższych( w tym licencjat)

• Kopie innych dokumentów, potwierdzających dodatkowe kwalifikacje bądź umiejętności, doświadczenie zawodowe.

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

• Oświadczenie o niekaralności.

Termin

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie ofert w sekretariacie Szpitala do dnia 22.11.2023 r. lub pocztą na adres: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu 86-100 ul. Sądowa 18.

W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu. Oferty złożone po 22.11.2023r. nie będą rozpatrywane.

Bliższych informacji można uzyskać pod nr tel. (0-52) 3308363

Pracodawca  zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.