Zapytanie ofertowe nr 5/2022 w ramach projektu pn.: „Budowa Kujawsko-Pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej – I etap”

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu zaprasza do składania ofert na demontaż istniejących szaf sieciowych, dostarczenie szaf zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia oraz ich montaż (5 szt.) wraz z instalacją wyposażenia wskazaną przez zamawiającego w siedzibie Zamawiającego w ramach projektu pn.: „Budowa Kujawsko-Pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej – I etap”, Projekt nr RPKP.02.01.00-04-0002/17, uchwała nr 51/2375/17 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 20.12.2017 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach osi 2 Cyfrowy Region działanie 2.1 Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych. Wydatek jest zgodny z zadaniem z wniosku o dofinansowanie w kategorii wydatków tabeli H3: „3.Modernizacja systemów informatycznych i usług elektronicznych w jednostkach ochrony zdrowia – VAT 23%”

Ofertę należy złożyć do 07 lipca 2022 r., do godz. 10:00 w wersji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@szpital-psychiatryczny.swiecie.pl