Zapytanie ofertowe 3/2022 w ramach projektu "Doposażenie szpitali w województwie kujawsko-pomorskim związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 – etap II"

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu zaprasza do składania ofert na wykonanie, dostawę i montaż konsoli pielęgniarskich realizowane w ramach projektu Doposażenie szpitali w województwie kujawsko-pomorskim związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 – etap II współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 6. Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry Działania 6.1. Inwestycje w infrastrukturę zdrowotna i społeczną Poddziałania 6.1.1. Inwestycje w infrastrukturę zdrowotna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.