Zaczytana Biblioteka

Zaczytani

Wraz z zaczytani.org z dumą informujemy, że w Naszym Szpitalu można korzystać z zasobów Zaczytanej Biblioteki.

Zaczytana biblioteka powstała dzięki sercu i pracy darczyńców, wolontariuszy i całej społeczności Fundacji Zaczytani.org, którzy wsparli Nasz Szpital przesyłając nam dziesiątki książek.

Zaczytana biblioteka nie jest zwykłą wypożyczalnią bowiem książki leżące na tym regale można:

- wypożyczyć, a po przeczytaniu odłożyć na regał, by inni mogli cieszyć się zawartymi w niej historiami,

- wymienić na inną pozycję przyniesiona z domu;

- a pacjenci i pacjentki Naszego Szpitala mogą zabrać książkę do domu.

Książki umieszczone są na regale w szpitalnej stołówce oraz na dedykowanej półce w budynku Pracowni RTG.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.