Pracownia USG/RTG

Innowacje technologiczne w środowisku medycznym zawsze sprzyjają poprawie opieki zdrowotnej. Dlatego też Pracownia USG i RTG Wojewódzkiego Szpitala Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz kadrą doświadczonych radiologów. Od niedawna mamy przyjemność współpracować z panią Katarzyną Nadolską -doktorem nauk medycznych, specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej, specjalizującej się w USG piersi oraz z panią Dominiką Adamczak-Rymarz-lekarzem, specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Poza tym panie radiolożki wykonują wszystkie inne badania USG, przyjmując pacjentów w każdą środę.
We wtorki i czwartki badania ultrasonograficzne wykonuje pan Witold Hryncewicz-doktor nauk medycznych, chirurg naczyniowy.
Poradnia dysponuje najkrótszymi terminami na USG w naszym regionie. Rejestracja czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od 8 do 14 a we wtorki i czwartki od 8 do 16.