Dziękujemy Cereal Partners Poland Toruń- Pacyfic

W dniu dzisiejszym Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (producent płatków śniadaniowych Nestlé) przekazało dla pacjentów Szpitala 420 kg płatków śniadaniowych w różnych smakach tj. Cini Mini, Nesquick, Lion, Fitness oraz 1300 przepysznych płatków śniadaniowych w formie batonika, również o różnych smakach.

W tym trudnym okresie wszelkie przejawy solidarności, odpowiedzialności za drugiego człowieka, budowanie poczucia wspólnoty w walce z patogenem jest przejawem człowieczeństwa, tak jak i stosunek do ludzi chorych psychicznie (J. Bednarz). Dzięki firmie Nestle oraz innym naszym darczyńcom damy radę by chronić zdrowie i życie Naszych pacjentów i Naszego personelu.

Czas pandemii to czas zrozumienia, dostrzeżenia potrzeb drugiego człowieka. Jesteśmy wdzięczni i nie zapomnimy wszystkich tych, którzy okazują Nam swoją życzliwość.

Razem damy radę.